SOFFBORD, Art deco, Tabergs möbelfabrik, 1930-tal.

478585. SOFFBORD, Art deco, Tabergs möbelfabrik, 1930-tal.

Björk, svärtade detaljer, etikettmärkt, diameter ca. 85, höjd 60 cm.

Bruksslitage, kant med mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 569