Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG CLAESSON (SLAS). Olja på duk, signerad -49. Skogsmotiv.
47850. STIG CLAESSON (SLAS). Olja på duk, signerad -49. Skogsmotiv.
39x33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x33 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 331