STEIFF, 2 st hästar, märkta.

STEIFF, 2 st hästar, märkta.
478505. STEIFF, 2 st hästar, märkta.

Häst märkt med knapp och etikett "3750/17", höjd ca 15 cm.
Häst med med knapp, spår av etikett, höjd ca 24 cm.

Smärre slitage. Större häst med fläckar. Trolig lagning under mage på mindre häst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 213