INGER BOO. Olja på duk, sittande kvinna, signerad.
478417. INGER BOO. Olja på duk, sittande kvinna, signerad.
39 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 49 cm.
Nyköpings Auktionsverk
1 631