INGER BOO. Olja på duk, sittande kvinna, signerad.

478417. INGER BOO. Olja på duk, sittande kvinna, signerad.

39 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 49 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 819