BESTICK, 77 delar, "Hansa", CG Hallbergs, 1900-tal.

47839. BESTICK, 77 delar, "Hansa", CG Hallbergs, 1900-tal.

12 matskedar,12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 teskedar, 12 mockaskedar, såssked, 1+1 smörknivar, sardingaffel.

Bruksslitage, blad i rostfritt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 686