VÄGGLAMPOR, 1 par, trä, Elysett, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-tal.

478383. VÄGGLAMPOR, 1 par, trä, Elysett, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-tal.

Höjd 29 cm.

Ålders samt bruksslitage.
En lampa med skador.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Ålders samt bruksslitage.
En lampa med skador.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 2 964