SKRIVBORDSSTÄLL samt LJUSSTAKAR, 3 delar, porslin, möjligen Sevres, Frankrike, 1800-tal.

478332. SKRIVBORDSSTÄLL samt LJUSSTAKAR, 3 delar, porslin, möjligen Sevres, Frankrike, 1800-tal.

Skrivbordsställ, höjd ca 10 cm
Ljusstakar, höjd 15 cm.

Ålders samt bruksslitage, en ljusstake med obetydlig nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar, höjd 15 cm.

Antal besök: 654