BEREND VAN DER BRUGGEN. Strandmotiv, olja på duk, sign.

478236. BEREND VAN DER BRUGGEN. Strandmotiv, olja på duk, sign.

50x61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x61 cm.

Antal besök: 2 923