LP Skivor, 25 st, England, 1970/80-tal.

478200. LP Skivor, 25 st, England, 1970/80-tal.

Blandade titlar, bl a The Clash, Pink Floyd, Thin Lizzy, The Who mfl.

Smärre bruksslitage, varje exemplar ej examinerat ur fordralet men samtliga skivor förefaller välaktade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 399