STEGPALL, trä/metall, Bröderna Sandberg, Sandviken,1900-tal.

478189. STEGPALL, trä/metall, Bröderna Sandberg, Sandviken,1900-tal.

Med 2 st utfällbara trappsteg. Ettikettmärkt undertill.
Höjd 63,5 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, märken, fläckar, otydlig ettikett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 214