PELLE HAVNE. Landskap, olja på pannå, signerad.

478044. PELLE HAVNE. Landskap, olja på pannå, signerad.

48 x 61 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 61 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 522