SOFFBORD, design Harry Snörén. 1900-tal.

47800. SOFFBORD, design Harry Snörén. 1900-tal.

Metallklädd trästomme, dekor av barrkvistar.
Längd 140, bredd 90, höjd 42 cm.

Slitage, bucklor, repor, ställvis fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 569