NONA STRÖMWALL. Kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad och daterad -41.

477981. NONA STRÖMWALL. Kvinnoporträtt, olja på pannå, signerad och daterad -41.

Enligt uppgift föreställande Tatjana Angelini (senare Angelini-Jolin), ca 54,5 x 45 cm
Proveniens : Den porträtterades familj.

Smärre färgbortfall/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall/repor.

Antal besök: 1 130