ARTUR HUGO. Sjölandskap med blommande träd och röd stuga. Olja på duk. Signerad och daterad 40.

47795. ARTUR HUGO. Sjölandskap med blommande träd och röd stuga. Olja på duk. Signerad och daterad 40.

50 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 70 cm.

Antal besök: 1 956