SOFFBORD, teak, Örnen, Rydaholm, 1900-talets andra hälft.

477928. SOFFBORD, teak, Örnen, Rydaholm, 1900-talets andra hälft.

Med utfällbara skivor.
Längd 130 cm
Bredd 60 cm
Höjd 58 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med utfällbara skivor.
Längd 130 cm
Bredd 60 cm
Höjd 58 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar.

Antal besök: 1 198