SERVERINGSVAGN, vitmålat trä, 19/2000-tal.

477884. SERVERINGSVAGN, vitmålat trä, 19/2000-tal.

På hjul. Höjd 88 cm.

Skador och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjul. Höjd 88 cm.

Skador och repor.

Antal besök: 379