SKULPTURER, 7 st , snidat trä, Folke Andersson, signerade.

477860. SKULPTURER, 7 st , snidat trä, Folke Andersson, signerade.

Högsta höjd 30 cm.

Cykel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 30 cm.

Cykel med skador.

Antal besök: 805