SKULPTURER, 4 st, snidat trä, Folke Andersson, Söderberg.

477858. SKULPTURER, 4 st, snidat trä, Folke Andersson, Söderberg.

Man i roddbåt Folke Andersson signerad FA längd roddbåt 29 cm.
Fingerkrok signerad Söderberg längd 26 cm.
2 figuriner osignerade längd 17 och 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 172