TIDNINGSSTÄLL, string , 1960-tal.

477850. TIDNINGSSTÄLL, string , 1960-tal.

Längd 40 cm, Bredd 27 cm, Höjd 38 cm.

Bruksslitage, smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smutsig.

Antal besök: 2 734