SKULPTURER, 15 st, snidat trä.

477845. SKULPTURER, 15 st, snidat trä.

Några signerade GH, L Larsson, Sven Erik, O Olsson, Sölve Thunborg, Gunnarsson.
Högsta höjd 18 cm.

Metspön saknas, skador på tre skor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 18 cm.

Antal besök: 927