ANNIKA SVENBRO. Färglitografi.

477835. ANNIKA SVENBRO. Färglitografi.

Sign o numr 83/120, daterad 91. 50x40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 402