BORDSPLATEAU, gulmetall och spegelglas. Möjligen Firma Svenskt Tenn, Stockholm.

477748. BORDSPLATEAU, gulmetall och spegelglas. Möjligen Firma Svenskt Tenn, Stockholm.

Längd 31 cm.
Undersida i svart plast.

Slitage. repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31 cm.
Undersida i svart plast.

Slitage. repor.

Antal besök: 3 560