MÄRTA ESSEEN. Rosstilleben, olja på pannå, signerad.

477744. MÄRTA ESSEEN. Rosstilleben, olja på pannå, signerad.

Dagmått 19 x 14 cm.
Falsmått 20,5 x 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 19 x 14 cm.
Falsmått 20,5 x 16 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 389