KRUS, 5 st, blåvita, Göteborg.

477737. KRUS, 5 st, blåvita, Göteborg.

Höjd 9, 12, 20, 20 och 23 cm.

Små nagg undertill på två krus, det största med krackelyr, missfärgningar, liten spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9, 12, 20, 20 och 23 cm.

Antal besök: 390