GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
477679. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd ca. 215 cm.

Slitage, repor, sprickor. Renoverat och kompletterat. Lod och pendel finns. Visare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
477679. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd ca. 215 cm.

Antal besök: 471