GIMMY, STÉPHANE (1939 ITALIEN). ”titeltecken”.

477669. GIMMY, STÉPHANE (1939 ITALIEN). ”titeltecken”.

bronsskulptur med förgyllning, sockel i eboniserat trä, signerad till höger, begränsad - Nr 28 av 50, höjd 73 cm.

inga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

inga fläckar.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 1 080