BROR OSCAR EUGEN BÖRJESON. "Kastrull o Snäckor", olja på pannå, monogramsignerad samt daterad otydligt.

477656. BROR OSCAR EUGEN BÖRJESON. "Kastrull o Snäckor", olja på pannå, monogramsignerad samt daterad otydligt.

Dagmått 18,8 x 23,2 cm.
Falsmått 19,5 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 18,8 x 23,2 cm.
Falsmått 19,5 x 24 cm.

Antal besök: 909