KRUS, 3 st, Varberg, Höganäs, SPANNAR, 2 st, emaljerade m.m.

477493. KRUS, 3 st, Varberg, Höganäs, SPANNAR, 2 st, emaljerade m.m.

2 krus 12 och 15 liter Höganäs höjd 24 och 34 cm.
Krus Varberg höjd 28 cm.
2 emaljerade spannar Kockum höjd 26 och 28 cm.
Midjekruka koppar höjd 26 cm.
Spånkorg höjd 36 cm.

Krus Varberg med mindre nagg, spannar med märken, korg med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus Varberg höjd 28 cm.
Midjekruka koppar höjd 26 cm.
Spånkorg höjd 36 cm.

Antal besök: 699