SALT, PEPPAR OCH SOCKERKAR samt SKED, 3 delar, glas och silver, 1900-tal.

477482. SALT, PEPPAR OCH SOCKERKAR samt SKED, 3 delar, glas och silver, 1900-tal.

Höjd ca. 6-13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 6-13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 012