SERVISDELAR, porslin. 19 delar. "Karneval", Helmer Ringström, Upsala Ekeby.

477413. SERVISDELAR, porslin. 19 delar. "Karneval", Helmer Ringström, Upsala Ekeby.

8 kaffekoppar med fat (+ 3 extra fat).
6 assietter
1 sockerskål.
1 gräddkanna.

Flertal smärre nagg/glasyrbortfall. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 assietter
1 sockerskål.
1 gräddkanna.

Antal besök: 2 420