BYRÅ, gustaviansk stil, med marmorskiva, 1900-tal.

477381. BYRÅ, gustaviansk stil, med marmorskiva, 1900-tal.

Höjd 74, längd 80, djup 44 cm.

Bruksslitage, fuktmärken på höger sida av övre lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 4 636