BORDSLAMPA, Einar Bäckström, Malmö, 1900-talets mitt.

477357. BORDSLAMPA, Einar Bäckström, Malmö, 1900-talets mitt.

Märkt. Plåt och teak. Höjd ca. 52 cm.

Bruksslitage. Skada på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Skada på skärm.

Antal besök: 380