BORDSTILLBEHÖR, 17 delar, silver, tenn, nysilver, 1900-tal.

477339. BORDSTILLBEHÖR, 17 delar, silver, tenn, nysilver, 1900-tal.

2 st ljusstakar i nysilver.
1 st ljusstake i tenn.
1 st 4 armad ljusstake i nysilver.
2 st koppar i nysilver.
8 st bestick i silver/nysilver.
1 st ljusstake på fot, silver.
1 st fat, nysilver.
1 st fat, tenn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st ljusstakar i nysilver.
1 st ljusstake i tenn.
2 st koppar i nysilver.
1 st fat, nysilver.
1 st fat, tenn.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 371