LJUSKRONA, plafondmodell, Rejmyra Glas- och Kristallprodukter, 1900-talets andra hälft.

477295. LJUSKRONA, plafondmodell, Rejmyra Glas- och Kristallprodukter, 1900-talets andra hälft.

Diameter 48, höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48, höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 776