BÖCKER, 2 st. Svenska gods och gårdar, Stockholms län samt Södra Dalarna, 1930-tal.

477270. BÖCKER, 2 st. Svenska gods och gårdar, Stockholms län samt Södra Dalarna, 1930-tal.

Halvfranska band
Två böcker med beskrivning och bilder från Svenska gods och gårdar.

Bruksslitage, banden med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 445