GOLVUR, Exacta, Sweden. 1900-tal.

477269. GOLVUR, Exacta, Sweden. 1900-tal.

Svängt fodral. Vitmålat. Pendel och lod finns. Höjd ca 200 cm.
Bredd ca 50 cm.
Urverk märkt Made in Germany P.L 78 cm.

Smärre färgbortfall, bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 50 cm.

Ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 527