BECK & JUNG. (Holger Bäckström & Bo Ljungberg). Multipel, plexiglas. Numr 23/50 sign o dat 1974.

47726. BECK & JUNG. (Holger Bäckström & Bo Ljungberg). Multipel, plexiglas. Numr 23/50 sign o dat 1974.

Geometrisk komposition. 50 x 50.

Mindre repor och slitage. Del av ram saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 870