TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft. Höjd ca. 16 cm.

477255. TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft. Höjd ca. 16 cm.

Diameter ca. 30 cm. Total höjd ca. 60 cm.

Bruksslitage. Repor. Två lagningar. Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 294