FÅTÖLJER 1 par, Göte-Möbler.

FÅTÖLJER 1 par, Göte-Möbler.
47725. FÅTÖLJER 1 par, Göte-Möbler.

Grönt skinn.

Slitage. Stör till sittdyna med skador. Enstaka skador på skinn..

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönt skinn.

Antal besök: 1 408