TRÄDGÅRDSSTOLAR med gung, ett par, Grythyttan, 1900-talets mitt.

477230. TRÄDGÅRDSSTOLAR med gung, ett par, Grythyttan, 1900-talets mitt.

Brickmärkta.
Rygghöjd 92 cm.

Slitage, trä med skador, färgbortfall, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkta.
Rygghöjd 92 cm.

Antal besök: 4 578