SYMASKIN i gjutjärn, Singer, märkt,tidigt 1900-tal.

477062. SYMASKIN i gjutjärn, Singer, märkt,tidigt 1900-tal.

Märkt 29K33.
Längd 83 cm, bredd 35 cm, höjd 111 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 29K33.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 2 497