BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.
477054. BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 99 bredd 46,5, höjd 98,5 cm.

Bruksslitage, sprickor samt märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 440