DEKORATIVA TRYCK PÅ GLAS, religiösa motiv, 18-1900-tal.

47704. DEKORATIVA TRYCK PÅ GLAS, religiösa motiv, 18-1900-tal.

Religiösa motiv 32 x 24,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Religiösa motiv 32 x 24,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 871