CRESENT CLASSIC. DAMCYKEL.

CRESENT CLASSIC. DAMCYKEL.
477043. CRESENT CLASSIC. DAMCYKEL.

Damcykel, vuxenmodell med växlar.

Färg: grå.

Skador på sadel, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg: grå.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 241