SVEN VIKTOR HELANDER. Vilande man på bergsvandring, olja på duk, signerad Helander.

477037. SVEN VIKTOR HELANDER. Vilande man på bergsvandring, olja på duk, signerad Helander.

Sven Viktor Helander (1839-1901) Mått 62x47 cm.

Med gammal reparation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med gammal reparation.

Antal besök: 1 479