PARTI GLAS, 10 delar, bland annar Murano, Orrefors samt Höglund.

47703. PARTI GLAS, 10 delar, bland annar Murano, Orrefors samt Höglund.

5 vaser, skål B Johansson, kostglas 4 delar bland annat Höglund och U Hydman-Vallien,
Höjd ca 4 - 29 cm.

Slitage. Repor. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4 - 29 cm.

Slitage. Repor. Mindre nagg.

Antal besök: 1 082