OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, munk och pojke, olja på duk, signerad De Maria.

477025. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, munk och pojke, olja på duk, signerad De Maria.

Målning med motiv av munk och pojke på vandring, Italien 1800-tal, mått 86x73 cm.

Smärre reparationer på duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre reparationer på duken.

Antal besök: 918