STURE JOHANNESSON. Screenprint, 2 st, "Pot. not pot" signerade Sture J, numrerade samt daterade -04.
477018. STURE JOHANNESSON. Screenprint, 2 st, "Pot. not pot" signerade Sture J, numrerade samt daterade -04.
2 st grafiska blad. Motiv av krukor.
Vardera mäter 36 x 48 cm.
Signerade Sture J, daterade -04 samt numrerade 280/300.
Medföljer mapp:
"Pot. not pot" Artist´s book by Sture Johannesson.
Vardera mäter 36 x 48 cm.
Medföljer mapp: