PARTI DIVERSE, 18 delar, mestadels Emalox Norway.

47700. PARTI DIVERSE, 18 delar, mestadels Emalox Norway.

Bestående av: 10+1 fat diameter 7 resp. 18, 1+1+1 skålar diameter 10 - 15, pepparkvarn, saltströare, tändsticksburk, ishink Daydream Austrailia diameter 21 cm.

Slitage, repor, smärre emaljskador, ishink med buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 307