ASKAR med intarsia, 2 st, för kortspel, 1900-talets mitt.

476953. ASKAR med intarsia, 2 st, för kortspel, 1900-talets mitt.

Trä. Askarnas längd 25 samt 16 cm.

Smärre bruksslitage. Kortlekar samt spelregler för kortspel medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 515